ND - where crazy people meet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ND - where crazy people meet

Мястото за ненормализиране на света!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 [FanClub] Tokio Hotel F.C.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

[FanClub]  Tokio Hotel F.C. Empty
ПисанеЗаглавие: [FanClub] Tokio Hotel F.C.   [FanClub]  Tokio Hotel F.C. EmptyВто Юни 03, 2008 7:48 pm

Знам,че повечето фенове харесват музиката!Това са истинските фенове!Някои харесват ТХ само дзаради визията!Естествена някои ,тоест почти всички харесват и двете!Аз лечно съм на мнението:Мудиката ми харесва защото се запалих от песен по Токио Хотел,а не от картинки!След това се поинтересувах за момчетата,визията им е просто страхотна!Но музиката си стои с едно по горе!Кой от Токио Хотел момчетата ви допада най много и защо?Коя ви е любиматао песничкъъ?На кой от двата езика предпочитате да слушате песните на бойбандата Токио Хотел?Ходи ли ли сте на концерт на момчетата!Ако да разкажете малко за изживяването!А ако не-искате ли да ходите?Бихте ли отишли на концерт на групата ако дойдат унас?Колко пари бихте дали дали за билет и правили ли сте опити да ги доведети тук.Бихте ли се организирали с други фенове?До къде сте способни да стигнете? :star:


Последната промяна е направена от SuZana на Вто Дек 30, 2008 5:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
eLи``
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
eLи``


Брой мнения : 10
Registration date : 20.06.2008

[FanClub]  Tokio Hotel F.C. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Tokio Hotel F.C.   [FanClub]  Tokio Hotel F.C. EmptyПет Юни 20, 2008 1:05 pm

На мен лично ми харесва всичко. Бил има прекрасен глас а другите свирят страхотно.
винаги мога да ги слушам с удоволствие. А колкото до визията - леле те са големи сладури и никой не може да го отрече... :)
Върнете се в началото Go down
crazy_mimy
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница



Брой мнения : 1
Registration date : 20.06.2008

[FanClub]  Tokio Hotel F.C. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Tokio Hotel F.C.   [FanClub]  Tokio Hotel F.C. EmptyПет Юни 20, 2008 1:20 pm

ооооо th са най-яката банда мн мн мн ме кефкат, супер сааа особено Томчо и Бил :heart: :heart: :heart: :heart: vartq6ti se. vartq6ti se. vartq6ti se. Супер саааааааааа мн мн мн мн ги ЛОФФФФФФФ!!!!1
Върнете се в началото Go down
linitoo
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
linitoo


Брой мнения : 5
Registration date : 13.07.2008

[FanClub]  Tokio Hotel F.C. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Tokio Hotel F.C.   [FanClub]  Tokio Hotel F.C. EmptyНед Юли 13, 2008 11:41 am

супер са :heart: :heart: :heart: мен ли4но ми харесва и музиката и визията им :heart: :heart:
Аз не съм ходила на концерт ама много искам да отида на техен концерт XDXD :heart: :heart: :heart: Всичките им песни ме кефят
Върнете се в началото Go down
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

[FanClub]  Tokio Hotel F.C. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Tokio Hotel F.C.   [FanClub]  Tokio Hotel F.C. EmptyВто Дек 30, 2008 5:17 pm

Аз лично си ги слушам на немски-повече ми харесват така,ама и на английски език не отказва,също звучат добре!Всичките им песни съм ги слушала на немски,на английски съм слушала само Шрей(Срийм) и Юберс енде дер велт(Рей сет гоу ~мисля че беше~)!А да и любимата ми песен Дъж ден Монзун(Трут дъ монзун) За концерта в Бг-Първа съм там!И никой няма да ме спреее!Охо и 100 лева давам!Аз бях почнарла една кампания със събиране на имената на хора които искат ТХ да дойдат в БГ!Ама нещо стана и сичко затихна!Том ме кефи най много!Сладурче е!айде стига толкоз-Мързи ме
Върнете се в началото Go down
tinito
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
tinito


Брой мнения : 4
Registration date : 13.07.2008

[FanClub]  Tokio Hotel F.C. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Tokio Hotel F.C.   [FanClub]  Tokio Hotel F.C. EmptyНед Яну 04, 2009 3:02 am

аз сичко харесвам в тях и визията и музиката абе квото и да говорим Токио Хотел са номер едно за мене music3 music3 music3 music3 dsfsd dsfsd dsfsd
Върнете се в началото Go down
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

[FanClub]  Tokio Hotel F.C. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Tokio Hotel F.C.   [FanClub]  Tokio Hotel F.C. EmptyСря Апр 01, 2009 7:48 pm

пуснаха нов ълбум ддъъ рулзз
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[FanClub]  Tokio Hotel F.C. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Tokio Hotel F.C.   [FanClub]  Tokio Hotel F.C. Empty

Върнете се в началото Go down
 
[FanClub] Tokio Hotel F.C.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ND - where crazy people meet :: Музика изобщо-
Идете на: