ND - where crazy people meet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ND - where crazy people meet

Мястото за ненормализиране на света!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 [FanClub] Gackt - част от Светата Троица...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ми.
The Big Boss
The Big Boss



Female
Брой мнения : 2258
Age : 31
Местонахождение : somewhere unknown
Хумор о.О : фийл дъ сарказъм къминг фром ми
Registration date : 01.06.2008

[FanClub] Gackt - част от Светата Троица... Empty
ПисанеЗаглавие: [FanClub] Gackt - част от Светата Троица...   [FanClub] Gackt - част от Светата Троица... EmptyСъб Апр 04, 2009 1:55 am

Добре... Както си се гактизирах и се зачудих КАК МОЖЕ ДА НЯМА ТАКАВА ТЕМА!Та това е... Светотатство... Песните на Гакт са различни, отпускащи, каращи те да се задълбаеш в тях... Хипнотизиращи... `особено като се загледа човек и в ОНАЗИ снимка на Хайд...`
Каккто и да е, сега ще бъде направена.
GACKT

[FanClub] Gackt - част от Светата Троица... Gackt

---

Копи/ Пейст от Този виуик гактов сайт
*
Псевдонимът на този човек на изкуството е Gackt Camui. На японски би звучало Гакуто Камуи.
*
Гакт е роден на 4 юли през 1973та година в Окинава (Окinawa).
*
Гакт е висок 180см. Тежи около 60-62кг и носи 42ри номер обувки.
*
Гакт е левичар, но може да прави повечето неща еднакво добре и с двете ръце.
*
Гакт има по-малък брат и по-голяма сестра.
*
Гакт имаше дълго време женско куче дакел на име Belle-Constantine-Chappi, което почина в края на 2007ма година и към което той бе много привързан. Притежава и женско коте на име Mei. Гакт има и друго кученце, бяло на цвят.
*
Гакт е певец, композитор, автор на текстовете на песните си, продуцент.
*
Гакт може да свири на пиано (от малък е взимал уроци), китара (китарата на Гакт дори си има име – Venus), барабани, тромпет (баща му е професионален джаз-музикант), флейта, бас китара, цигулка, редица традиционни японски инструменти (на концерта си през 2004та година свири на шамисен), или както той самият пише „Попитаха ме на какво мога да свиря и аз им отговорих – ами, на всичко.”
*
Гакт е актъор и фотомодел.
*
Гакт е дизайнер на бижута.
*
Гакт има кафяви очи, но носи лещи в различни цветове, най-вече в синьо.
*
Гакт владее различни бойни изкуства (карате, джудо, айкидо, жиужитсу) и може да си служи с катана (пазете се, анти-гактовски настроени люде!). Обича да се бие. "Харесвам болката, която изпитвам, защото ме кара да се чувствам жив" (цитат).
*
Гакт знае английски, френски, корейски, мандарин, и като че ли кантонезийски (говори го във филма Moonchild).
*
Гакт е бил женен веднъж. Жена му е била корейка. В момента е разведен и за любовния му живот не се знае абсолютно нищо, нито е много ясна ориентацията му (когато го питат в едно интервю той отговаря: „Всеки да си мисли каквото си иска!” Все пак Гакт твърди, че се наслаждава на мъжката красота по същия начин, по който и на женската, но е хетеросексуален. Oбича да целува любимите си хора, сред които и мъже. Това за него е начин да им покаже, че им вярва.) (Aзиатците имат много по-различен начин на мислене що се отнася до приятелските мъжки отношения).
*
Гакт е имал приятелка, болна от левкемия, с която се разделят. (В автобиографията си той я споменава на много места и по начина, по който пише за нея си мисля, че е била любовта на живота му. Това си е мое мнение, разбира се).
*
Един от най-добрите приятели на Гакт е Hideto Takarai или Hyde както е по-известен. За Гакт кроткият му харатер и очарователната му усмивка са невероятни, и той изпитва истинска любов към него. "Но, по дяволите, той е мъж! Ако беше момиче щях да се влюбя в него." (цитат)
*
Гакт е претърпял няколко тежки злополуки, една от най-значимите е когато е на 7. След като се дави, той прекарва дълго време в болница. По-късно в юношеството си катастрофира (няколко пъти) с мотор и кола. После се дави още веднъж (ми не плувай бе, Гакчан!). През 2000та (или 2001ва) се разболява от пневмония без да е ясно дали ще може да се завърне на сцената.
*
Гакт не е в добри отношения със семейството си.
(има и още на сайта по - горе)

---

Някои песни:
Metamorphoze
Vanilla `хили се по "незнайни" причини`
Oasis
Miserable Още неотърсен от влиянието на ММ ... Хубуу, че се отърси sunny
Redemption

---

Лайвитъ:
Doomsday
Fragrance - Дъ первезен лайв
Redemption - аааа, дъ джаскане в началотоо... `припява си` ... Май по - ме кефи клипа - `сочи нагоре при клиповете`

---

Пикита:
ГУГЪЛ!
Върнете се в началото Go down
Nevska
`
`



Female
Брой мнения : 1392
Age : 30
Местонахождение : the Asylum
Хумор о.О : Pie.
Registration date : 02.09.2008

[FanClub] Gackt - част от Светата Троица... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Gackt - част от Светата Троица...   [FanClub] Gackt - част от Светата Троица... EmptyСъб Апр 04, 2009 9:09 pm

БОГИНЯ СИ!!! Я... и тати е роден 73-та ... О.О ТАААТЕНЦЕ!!!...

Роден гении!!! Пее, играе, свири на ВСЕКИ интрумент (дали ако му дам гайда ще ми удари едно дунавско...?)
Върнете се в началото Go down
http://nevska.tumblr.com/
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

[FanClub] Gackt - част от Светата Троица... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Gackt - част от Светата Троица...   [FanClub] Gackt - част от Светата Троица... EmptyПон Апр 20, 2009 6:23 pm

реве*не гу харесвам мноу ама е от святътъ тройцъ тъкъ че Гакт *радва*
Върнете се в началото Go down
shmatity
пингвин със зелени чорапи
пингвин със зелени чорапи
shmatity


Female
Брой мнения : 59
Age : 32
Registration date : 18.10.2009

[FanClub] Gackt - част от Светата Троица... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Gackt - част от Светата Троица...   [FanClub] Gackt - част от Светата Троица... EmptyСъб Окт 31, 2009 9:55 pm

ох мажа миииииии bounce
мн хубава свадба ша ей puppy cat eyes
той още не знае... ама за сичко си има време [FanClub] Gackt - част от Светата Троица... 942364
великия глас вади тоя човек (ех как си фаля съпруга ) [FanClub] Gackt - част от Светата Троица... 376437
ето му биографията на английски http://www.gackt-camui.net/en_Jihaku.htm
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[FanClub] Gackt - част от Светата Троица... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [FanClub] Gackt - част от Светата Троица...   [FanClub] Gackt - част от Светата Троица... Empty

Върнете се в началото Go down
 
[FanClub] Gackt - част от Светата Троица...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ND - where crazy people meet :: Музика изобщо-
Идете на: