ND - where crazy people meet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ND - where crazy people meet

Мястото за ненормализиране на света!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Представете се, любими ненормали...

Go down 
+24
Noissergga.
shmatity
Червеникав Антидепресант
A Hat Full Of Sky
Gunslinger^^
silver
sayonara
Flawless
pirate_girl_95
(+фиу+)
Аня.
Nevska
baru
*DeNNi*
metul_4ever
Nox
plamiii
bori_too
zl3to_inc
bizarre_phoenix
Льони (: КОНСЛОНМАКАРОН.
richie_girl
SuZana
Ми.
28 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Ми.
The Big Boss
The Big Boss



Female
Брой мнения : 2258
Age : 31
Местонахождение : somewhere unknown
Хумор о.О : фийл дъ сарказъм къминг фром ми
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyНед Юни 01, 2008 4:23 pm

Тук се предсавете един на друг... Може да сложите снимчица, ако ви се занимава, може и кратка автобиография [XD].
Нека направим нови приятелства, ненормализирайки света... geek
Върнете се в началото Go down
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyНед Юни 01, 2008 7:55 pm

Здравейте!Аз съм Боряна!Съ-основател съм на Ненормалите в дийствие и много се гордея с това!На 13 год. съм!От Град Стара Загора!много ми е весело почити винаги и хората покрай мен съм ги побъркала!Слушам музика!Просто немога без нея!Слушам 99.99% Токио Хотел!Другото 00.01% са песнички ,които са ме изкефили като Do you wanna fuck-Buz,Ficken-Sido,Is this love-Whitesnake и някои си други там!Чета книги,ама не такива някфи смотани,а Хари Потър!Любимата ми е ХП 6!В училище съм мажаретка и ходя на Народни Танци!Най-добрата ми френдка е Марина!Тя също е ненормал!И това е общо взето!Иф Ай :!: оудър тинкс Ай уилл едит май пост!
Върнете се в началото Go down
richie_girl
Admin
Admin
richie_girl


Female
Брой мнения : 373
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyПон Юни 02, 2008 2:45 pm

здрависвайтииеее!
Маринела Бучкова се казвам на 16 съм от Гълъбово.
Фен съм на us5
obi4am us5
iskam da si pi6a s fenove na us5
zanimavam se s izbimbiflqsvane i dr takiva
u4a .......мда може да се каже,че уча.Мирела знае-тя е нещо кат мойта стар.Нали ме ъдърстендвате. :roll:
обичам да се събирам с приятели и да правим дивотии,да мечтая и да пиша.Много обичам да пиша Suspect
ми туй е за сега.
Върнете се в началото Go down
https://nenormali-v-daistvie.bulgarianforum.net
Льони (: КОНСЛОНМАКАРОН.
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница



Female
Брой мнения : 10
Age : 30
Местонахождение : Каварна, ХЕВИМЕТЪЛКОПЕЛЕ!
Registration date : 02.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyПон Юни 02, 2008 3:46 pm

Здравейте :o !

''Her name is Elena but we called her ''Lioni'' .'' :o

Kaзвам се Елена и съм от Каварна^^.
В края на месец юни ще стана на 15 (happy). Зодия рак съм и много си харесвам зодията.

Много ме кефи Да погледна в теб на БТР . Обичам да се лигавя и да пея (в банята; не пред публика). И плюшени играчки обичам също. А, да. И живи мишки ужасно много !!!

Харесвам много дългите коси ^^ + момчета с дълги коси.

Много групи слушам, но най-любимите ми са Angra, WASP, Manowar, Gotthard, Dagoba и etc. Преди много се кефех на Найтуиш и ХИМ (не, че сега не ги слушам от време на време), ама как да слушаш Найтуиш, при положение, че Анетата е в групата, оф, няма значение.

Любимите ми косматковци са Еду от Ангра и Марко от Соната (инлове).
а, и един мн сладичък, дету беше на соната

Обичам да скачам по пейки и от пейки :Р .


МНОГО МЕ КЕФИ ТАЗИ ЕМОТИКОНКА :o !
Върнете се в началото Go down
bizarre_phoenix
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
bizarre_phoenix


Female
Брой мнения : 34
Age : 32
Местонахождение : Велико Търново
Хумор о.О : екстра с болки
Registration date : 03.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyВто Юни 03, 2008 9:05 pm

тъй ся азът е на линия с подът пръст и отчаян че мъжа и не и помага :affraid:
аз съм Дарина на почти 17 от Велико Търново обичам да денся и да пея(изтерични красъци) да миткосвам с френдсите и ест да слушам музик на къде биз нея lol! забрайх да кажа гоялм съм фен на ЪС5 и тоз на снимката е пияницата - мъжа ми (мн е секси нали) а тва аватарче ми е любимо от...........ей ся XD XD XD XD XD
Върнете се в началото Go down
richie_girl
Admin
Admin
richie_girl


Female
Брой мнения : 373
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyВто Юли 08, 2008 1:37 pm

Ами аз се казвам Маринела,на кратко Мими,мимс и тн.
Харесвам луди хорица и Ъс5.Обичам да излизам с приятели,Мирето да ме цели с фъстъци-смее се-
Да танцувам!Искам да се срещна с Ъс5 и да обиколя света(мечка)
Любим цвят-син
обичам и да ям-нещо като хоби ми е XD
Девиз
Взимай от всичко до което се докопаш,щот 2-ри път няма да има. lol!
Върнете се в началото Go down
https://nenormali-v-daistvie.bulgarianforum.net
zl3to_inc
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
zl3to_inc


Female
Брой мнения : 19
Age : 30
Местонахождение : На моретооо :P
Хумор о.О : In a cruel and evil world, being cynical can allow you to get some entertainment out of it.
Registration date : 01.07.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyВто Юли 08, 2008 2:05 pm

What a Face What a Face Хилооуу.Аз съм Силвия,накратко-Силви,но вече всички ми викат Сиси-мрааазя да ме наричат така.Тази година станах на... 15-Боже как минават годините!Живея в Бургас-Аааах морето What a FaceОбичам да излизам с приятели,правя простотии,чета книги-стига да не са от типа на "История на дърворезбата от 15в." или пък някакви филосовски глупости,ходя на кино,се ровя из нета за яки картинки,гледам Наруто и още повече-Death Note-слабост ми е Л,заааащо трябваше да умре?!.Специално лятото може най-често да ме срещнете на плажа-или по-точно във водата What a FaceМузиката е нещо много важно за мен.Не слушам чалга-или т.нар. поп фолк,народна музика,опера-макар че имам някой други любими произведения.Най-често слушам метъл-Manowar,но не се ограничавам-у нас думти всякаква музика,стига да ме радва.И изглежда-очевадно-съм си приватизирала тази емотиконка.--> What a Face What a Face
П.П. Ненадмината фенка на Карибски пирати и още повече на Джони Деп
Върнете се в началото Go down
http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=58531
richie_girl
Admin
Admin
richie_girl


Female
Брой мнения : 373
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyСря Юли 09, 2008 10:08 pm

ПРиятнао миииии cheers
Върнете се в началото Go down
https://nenormali-v-daistvie.bulgarianforum.net
bori_too
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница



Брой мнения : 3
Age : 31
Registration date : 15.07.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyВто Юли 15, 2008 2:55 pm

ЗдРаВеЙтЕ :PP Аз СаМ БоРяНа и СаМ оТ иСпЕрИх ПрЕз СвОбОдНоТо Си ВрЕмЕ оБи4аМ дА сЛуШаМ мУзИкА И дА иЗлИзАм с пРиЯтЕлИ дА КоПуНяСвАпЕ :)
Върнете се в началото Go down
richie_girl
Admin
Admin
richie_girl


Female
Брой мнения : 373
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyВто Юли 15, 2008 2:59 pm

bori_too написа:
ЗдРаВеЙтЕ :PP Аз СаМ БоРяНа и СаМ оТ иСпЕрИх ПрЕз СвОбОдНоТо Си ВрЕмЕ оБи4аМ дА сЛуШаМ мУзИкА И дА иЗлИзАм с пРиЯтЕлИ дА КоПуНяСвАпЕ :)

Бори много ми е приятно да се запознаем!Ако купона ви се завърти край СТЗ викайте и нас What a Face
Върнете се в началото Go down
https://nenormali-v-daistvie.bulgarianforum.net
plamiii
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
plamiii


Female
Брой мнения : 7
Age : 29
Местонахождение : Велико Търново
Registration date : 20.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyЧет Юли 17, 2008 12:31 pm

здравейте аз съм Пламена..живея във Велико Търново.на 13 години съм,ще правя 14 на 08.08.08 [забележете датата :P ] ..слушам house,techno,electro,hip-hop,pop...и така.ВЕЧЕ уча в Езикова гимназия ''Проф. д-р Асен Златаров'' ...oт 1во класиране ме приеха!!е не съм зубър,спокойно..просто се стегнах и си взех изпитите :D
Върнете се в началото Go down
Ми.
The Big Boss
The Big Boss



Female
Брой мнения : 2258
Age : 31
Местонахождение : somewhere unknown
Хумор о.О : фийл дъ сарказъм къминг фром ми
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyЧет Юли 17, 2008 12:36 pm

Йооооу приятно ми е... И не се безпокой, тук ниикой не е зубър... Аз-ът завърши с 6.00, като се има предмид, че един урок не съм научила х) ... Просто съм си вундеркиндче от малка... И честито за гимназията ^.^
Върнете се в началото Go down
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyЧет Юли 17, 2008 12:37 pm

Иеййй !Ново ненормалчиии!Приятно много на буБу! usmiffki XD usmiffki XD usmiffki XD
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyСря Юли 23, 2008 8:24 pm

Здрасти!Аз съм Кристина и през Август ще навърша 16-зодия Лъв съм.От Гълъбово съм но уча в Стара Загора.Живея с richie_girl(Маринелка) :lol: Харесвам абсолютно всякаква музика но най мн ме кефят песните от 80-те :D 8)
Върнете се в началото Go down
Nox
ССЕБ
ССЕБ



Female
Брой мнения : 275
Age : 30
Местонахождение : Разград
Registration date : 01.08.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyСъб Авг 02, 2008 1:02 pm

хай на всички What a Face

Сяяя ко да кажЪ за себе си... :|
А дЪ!
Значиии...Казвам се Деси и имам многУ прякори :twisted:
Някои от хората коитУ мЪ познавЪт можИ дЪ кажЪт че съм непукисткЪ,други пък можИ дЪ кажЪт че нИ е вярнУ...затуй и аз саматЪ нИ могЪ дЪ се опишЪ...
ВажнотУ е чИ обичЪм да чИтЪ и чИ ако се чудИтИ как дЪ се обръщатИ към мен даваИтИ с Nox mnogo mwahahaha

AкУ имЪ някакФи въпросчИтЪ кЪм мен заповядЪйтИ и ме питайтИ-с радуст щи ви отговоря xD

Ох дЪ!!! На пИтнайсИт сЪм :D:D:D mnogo
Върнете се в началото Go down
metul_4ever
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
metul_4ever


Female
Брой мнения : 4
Местонахождение : Pleven
Registration date : 22.07.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyСря Авг 06, 2008 10:09 pm

ай ем Марина (може да ми викате и метъла ако искате XD) такам...обичам да слушам мюзик muzic и да откачам с френдчитъ :P мн си лофФфФ БууубЗзЗз lol! ъъъ др не се сещам mnogo :roll: mnogo
Върнете се в началото Go down
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyЧет Авг 07, 2008 1:51 pm

Мимеее!Еййй хора тува е мимзз!ЪЪ да най-добрата ми френдкъъъ!И аз тъ лов слънце!Уелкоме ин ауър форум! usmiffki XD
Върнете се в началото Go down
*DeNNi*
клошар с китара
клошар с китара
*DeNNi*


Female
Брой мнения : 122
Age : 28
Местонахождение : Ъндър дат ъмбрела...
Хумор о.О : Sarcasm forever!!!
Registration date : 03.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyВто Авг 12, 2008 11:34 am

:alien: :alien: :alien: Такам...и ся съм аз, сляпото нещо, дето тая тема някак си я е пропуснало *премиг* и дето току-що се върна от лагер с Добс и скоро ще заминава на моренце при Си! та, да. Аз съм Денница, ненормално ми е! :alien: Та, на мен по принцип ми викат Дени (мом4етата също понякога...особено Кристиян, на който мислено съм се заклела 4е ако още веднъж ми каже "дени" до края на живота му ще му викам "криси")ама по-скоро у форумо ме редите на Ден! Едно дебело църно гей хлапе от един парк ми вика поп каро (а на добс-дама пика, на ел-асо спатия...бахти отка4алника е), Боян дето съм го бахтала и нареждала един милиард пъти (и съм му хвърляла пицата по стената) към края на годината беше отка4ил да ми вика Хари Потър *после го претрепах* и май се свежда до това! Аз живея в Димитровград при всички големогърди кльощави силиконести чалгарки и евтиния пазар и най-добрите ми фр от тука са Добс, Ел и Мимс! Ина4е от форумо вси4ки си ви оби4кам, особено Силвия*с нея се знаем откакто аз съм беби, а тя е на двееее*, Ми, Бубс, Плами и т.н. Ай лека и мека *12.34 на обяд е* :alien: :alien: :alien:
Върнете се в началото Go down
bizarre_phoenix
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
bizarre_phoenix


Female
Брой мнения : 34
Age : 32
Местонахождение : Велико Търново
Хумор о.О : екстра с болки
Registration date : 03.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyПет Авг 15, 2008 3:12 pm

многу ми е приятно ъъъъъъъ yaoi <3 тука май всички са по-добре от мен хич не ме бива с тва тъпо даскало "Черпака" death note yay :D:D:D :D:D:D :D:D:D Кейзи Крейзи
ъъъъъъъ поздрав за всички ъъъъ с. ъъ Папа Роуч - Ласт ресорт..... мързи ме да си сменя езика пхахах а mwahahaha
Върнете се в началото Go down
baru
Joker.
Joker.
baru


Male
Брой мнения : 904
Age : 30
Местонахождение : Н а С е л о
Хумор о.О : О.о
Registration date : 03.09.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyСря Сеп 03, 2008 10:33 pm

Хелоооу на сички луди, още по луди и не чак толкова луди глави :pirat:
Аз съм дидо от мОНТАНА и току що се регнах.....какво да ви кава за мен
----->Ай лайк ЗЕЛЕНОООО и съм на 14 години
Много хора ме мразът :twisted: (амъ пък кой ли им обръща внимание)
Казах ли че харесвам зелено ? ..... Абе друго не се сещам(ако някой иска, може да ме пита за нещо)... и така
Това съм аз :affraid:


Последната промяна е направена от baru на Сря Сеп 03, 2008 11:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ми.
The Big Boss
The Big Boss



Female
Брой мнения : 2258
Age : 31
Местонахождение : somewhere unknown
Хумор о.О : фийл дъ сарказъм къминг фром ми
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyСря Сеп 03, 2008 10:38 pm

Йооооууу... Уелкъм!... Ти обича зелеенооо... Ти и Бубу ще си паснетеее! И тя е зелен фанатик. Та... Дано да те изкефи форумо и да не се стресираш от малко изчанчените ни теми хЗ
Върнете се в началото Go down
baru
Joker.
Joker.
baru


Male
Брой мнения : 904
Age : 30
Местонахождение : Н а С е л о
Хумор о.О : О.о
Registration date : 03.09.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyСря Сеп 03, 2008 10:55 pm

ЪъЪъ още ми е трудно да ви разбера....много сте......смахнати :lol:
Върнете се в началото Go down
Ми.
The Big Boss
The Big Boss



Female
Брой мнения : 2258
Age : 31
Местонахождение : somewhere unknown
Хумор о.О : фийл дъ сарказъм къминг фром ми
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyСря Сеп 03, 2008 11:12 pm

И се гордеем с това! :D Ама има време... Ще ни разбереш... Ако се задържиш достатъчно дълго у форумо хЗ
Върнете се в началото Go down
*DeNNi*
клошар с китара
клошар с китара
*DeNNi*


Female
Брой мнения : 122
Age : 28
Местонахождение : Ъндър дат ъмбрела...
Хумор о.О : Sarcasm forever!!!
Registration date : 03.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyЧет Сеп 04, 2008 3:04 pm

като заговорихте за зелено!!!! НОВИЯ МИ ЕКС ПИ стайл е олив грийн! Уоупейпъра ми си пасва велико!!! ХИХИХИ ся само ако си изчистя десктопа от ненужните уърд файлове на сестрата ще се пофаля с новия си десктоп луук!!! ХИХИХИ! На мен по принцип любимия ми цвят е небесно синьо *кът зъркелите ми* ама си падам и по зеленото
Върнете се в началото Go down
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... EmptyЧет Сеп 04, 2008 4:11 pm

baru написа:
Хелоооу на сички луди, още по луди и не чак толкова луди глави :pirat:
Аз съм дидо от мОНТАНА и току що се регнах.....какво да ви кава за мен
----->Ай лайк ЗЕЛЕНОООО и съм на 14 години
Много хора ме мразът :twisted: (амъ пък кой ли им обръща внимание)
Казах ли че харесвам зелено ? ..... Абе друго не се сещам(ако някой иска, може да ме пита за нещо)... и така
Това съм аз :affraid:

Ти мъжко ли си?Ами аз пък съм същата като тебе само че съм женско!Аз също обожавам зелено,побърквам се като го видя тоя цвят!Питайте Ми!И мен ме мразят почти всички в даскало с изключение на 1-2 човека ама на мен не ми пука щото аз си знам че съм дъ бест!Тъ да питам те Мочме ли си че неможах да разбира?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете се, любими ненормали... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се, любими ненормали...   Представете се, любими ненормали... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Представете се, любими ненормали...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ND - where crazy people meet :: Да се запознаем всички!-
Идете на: