ND - where crazy people meet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ND - where crazy people meet

Мястото за ненормализиране на света!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Уат мюзик ду ю лайк?

Go down 
+18
Бо^^^
shmatity
silver
Аня.
(+фиу+)
baru
Nevska
metul_4ever
Nox
plamiii
richie_girl
pirate_girl_95
bizarre_phoenix
eLи``
*DeNNi*
Льони (: КОНСЛОНМАКАРОН.
SuZana
Ми.
22 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ми.
The Big Boss
The Big Boss



Female
Брой мнения : 2258
Age : 31
Местонахождение : somewhere unknown
Хумор о.О : фийл дъ сарказъм къминг фром ми
Registration date : 01.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyВто Юни 03, 2008 5:09 pm

Тааааааа...
Каква муузика харесвате...
И защо?Най-вече защо!
Върнете се в началото Go down
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyВто Юни 03, 2008 6:50 pm

Най-много харесвам музиката на Токио Хотел!Тя се причислява към рок!Така ,че да кажем рок!Слушам и малко метъл!И други такива от рода на рок и метъл!Но слушам главно Токио Хотел!ТХ музиката ми харесва заради рокаджийското звучене,зарадди ангелския глас на вокала-Бил Каулиц,заради самите текстове на песните!Страхотни са тези момчета и музиката и песните и текстовете на песните и всичко! :roll: метъла и рока ги харесвам заради звученето!Кефят ме "силни" музики и песни!
Върнете се в началото Go down
Льони (: КОНСЛОНМАКАРОН.
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница



Female
Брой мнения : 10
Age : 30
Местонахождение : Каварна, ХЕВИМЕТЪЛКОПЕЛЕ!
Registration date : 02.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyНед Юни 08, 2008 5:27 pm

Гхахяу ндухну ейна :D нкдемк. Фккаейифцлоа еки явдцмимя дмом :roll:

Та, да минем по същенстевство:

Suspect ай тинк ай лайк онли дъ метъл :affraid:
ахъм : What a Face

Защо..защо.. ми защото
ей сега ше ти кажа защо..
защото
защо ли
ами защото... всъщност какъв беше въпросът ?
а да.. въпросът беше ЗАЩО :lol: :lol:


ами защо не :o ??
щото това е най-хубавата музика, ето защо (:
не музика, която се прави на компютър, или се краде, ей тъй :bounce:
Върнете се в началото Go down
*DeNNi*
клошар с китара
клошар с китара
*DeNNi*


Female
Брой мнения : 122
Age : 28
Местонахождение : Ъндър дат ъмбрела...
Хумор о.О : Sarcasm forever!!!
Registration date : 03.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyНед Юни 08, 2008 10:04 pm

Мухаха...Ай лайк Evanescence...дат каунтс фор NEO metal. Та, обича ги, защото:
Ейми Лий пее БОЖЕСТВЕНЯРСКУ и не е някаква разголена чалга пипируда (повярвайте ми, знам ги какви са след сцената, живея в Димитровград*пайнер съкс ай уил кил ит сомдей...МухахА*) и песните им са смислени и имат значение (освен може би онази за наркотика, ама на кой му пука, нали не се пее за сини прашки и за крадливи на гаджета приятелки)и звученето е страхотно, ай лъв дъ пианоу, и клиповете са невероятни също (my Immortal, Good Enough, Call me when you`re sober, Going Under...mwahaha) и аз зарибих цели 2 приятелки да ги слушат. Това последното нямаше връзка, просто исках да се изфукам... :::Д *тва Д е с три очи, щото е статист от Екс мен...* на ви още едно да се радвате :::Д *това е детелинчо, моля помогнете на пострадалите от ядрени близалки на телефон 666-07-666, НИЕ не искаме това да се случи на всички*
#хуморът използван в този пост е собственост на ДеННица и не може да бъде употребяван без писмено съгласие от страна на автора. Лицата Детелинчо и Триочко са защитени от Комисията за Авторски Права (КАП), а всички телефони, ядрени близалки и гореспоменати филми, свързани с двете уродливи създания на мозъка на автора са невалидни(пък вие ако искайте си пращайте ес ем ес-и)
На ви сега и едно нормално, да му се кефите :D


Сузито:Сори мацка,знам че си ненолмал и аз също ,но нека да се придъжаме към общоприетите правила,едно от които е "но флоод"!Така че ако обичаш недей да се отклоняваш от темата!Сега те е простено,но гледай да не повтаря!

Мимс:
Бубс не! Не и Ден! Ся тя си е ненормал от всякъде и не искам да я критикуваш чак толкова `като се има пред вид, че е писала по темата...
това твърде много започва да ми напомня на един известен бивш ХП форум...
Мда.


Сузито:Мире не ми говори за хпхекса!Сички сме си ненормали ама тя тотално се отклонява от темата и започва да говори за някви ес-ем-ес-и,за ядрени близалки и там незнам кво още,което изобщо не е по темата!Да го напише ама не тука а във Из-бим-би-фляс-ва-не!
*******ЕДИТ от менН*******
Ако не сте забелязали САМО там хората пишат, ама накрая се оказа, 4е и там не може, защото ДРУГАТА ЧАСТ НА ФОРУМА била западала...ЗАЩО ЛИИИИИИ???? В знак на протест азз ще си пиша само там(в Из-бим-би-фляс-ва-не)...*тъпото намусено личице от скайпа*

Ми: Suspect Ляляляяяя... хЗ

Сузито:На чат го напраихме тва мнение!Пу пишете дето си искате и квмот си искате,яйде пълна свобода!


Последната промяна е направена от *DeNNi* на Съб Юли 05, 2008 10:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
eLи``
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
eLи``


Брой мнения : 10
Registration date : 20.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyПет Юни 20, 2008 1:09 pm

Аз харесвам всякаква музика без чалга.
Обожавам Токио Хотел но понякога се запалвам и по някои други песнички.
като цяло слушам рок, метъл и т.н. :bounce:
Върнете се в началото Go down
bizarre_phoenix
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
bizarre_phoenix


Female
Брой мнения : 34
Age : 32
Местонахождение : Велико Търново
Хумор о.О : екстра с болки
Registration date : 03.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyПет Юни 20, 2008 8:39 pm

аз -всичко без чалга mrii... XD иначе си падам по...ЪС5 XD XDXD
Върнете се в началото Go down
pirate_girl_95
клошар с китара
клошар с китара
pirate_girl_95


Female
Брой мнения : 179
Age : 29
Местонахождение : City of Damned
Registration date : 08.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyПет Юли 11, 2008 11:47 pm

Аз слушам всичко без чалга! Ама напоследък избягвам да слушам комерсиалните (по мое мнение) поп, ар ен би, хип - хоп и т.н. Обожавам Evanescence, Three Days Grace, Slipknot, Cradle of Filth, Korn, Metallica, Fall Out Boy и още мн мн мн мн др......
Върнете се в началото Go down
http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=104402
richie_girl
Admin
Admin
richie_girl


Female
Брой мнения : 373
Registration date : 01.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyВто Юли 15, 2008 2:58 pm

Ми аз харесвам всякаква музика.Слушам почти всичко и не съм зарибена о даден стил.Не си купувам фланелки,гривни и др такива.Просто музиката е моя живот и мн ми харесва.Фен на една група ЪС5.Те имат доста готини парчета и музиката им ми харесва.Сладки са пък и танцуват доста добре.Харесват ми.Чалго също слушам-Не ме убивайте mrii... XD -Народните песни ми харесват.Дори съм ходила на народни танци и не беше зле lol!
Върнете се в началото Go down
https://nenormali-v-daistvie.bulgarianforum.net
plamiii
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
plamiii


Female
Брой мнения : 7
Age : 29
Местонахождение : Велико Търново
Registration date : 20.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyЧет Юли 17, 2008 1:05 pm

аз слушам house,techno,electro...pop,hip-hop и RNB...от DJ-ите най-мн харесвам: Tiesto,Doncho,Baltazar i Bazuka...иначе обожавам Fergie!! :heart: а също ме кефят и US5 :star: :star: :star: мн са яки! :heart:
Върнете се в началото Go down
Nox
ССЕБ
ССЕБ



Female
Брой мнения : 275
Age : 30
Местонахождение : Разград
Registration date : 01.08.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyСъб Авг 02, 2008 12:41 pm

Ай лайк...
...абе сякфа само да не е чалга...
...с една дума нямам определен вид музика дет харесвам :alien: mnogo mnogo mnogo
Върнете се в началото Go down
metul_4ever
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
metul_4ever


Female
Брой мнения : 4
Местонахождение : Pleven
Registration date : 22.07.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyСря Авг 06, 2008 9:33 pm

еми аз се кефя най-мноу на метъла щот напрао цепи мрака Samo nqkoi s magnit
Върнете се в началото Go down
bizarre_phoenix
пенсионер с къртечница
пенсионер с къртечница
bizarre_phoenix


Female
Брой мнения : 34
Age : 32
Местонахождение : Велико Търново
Хумор о.О : екстра с болки
Registration date : 03.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyПет Авг 15, 2008 3:14 pm

тука хора сякви wooooohoo
Върнете се в началото Go down
Nevska
`
`



Female
Брой мнения : 1392
Age : 29
Местонахождение : the Asylum
Хумор о.О : Pie.
Registration date : 02.09.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyСря Сеп 03, 2008 7:14 am

*DeNNi* написа:
Мухаха...Ай лайк Evanescence...дат каунтс фор NEO metal. Та, обича ги, защото:
Ейми Лий пее БОЖЕСТВЕНЯРСКУ и не е някаква разголена чалга пипируда (повярвайте ми, знам ги какви са след сцената, живея в Димитровград*пайнер съкс ай уил кил ит сомдей...МухахА*) и песните им са смислени и имат значение (освен може би онази за наркотика, ама на кой му пука, нали не се пее за сини прашки и за крадливи на гаджета приятелки)и звученето е страхотно, ай лъв дъ пианоу, и клиповете са невероятни също (my Immortal, Good Enough, Call me when you`re sober, Going Under...mwahaha) и аз зарибих цели 2 приятелки да ги слушат. Това последното нямаше връзка, просто исках да се изфукам... :::Д *тва Д е с три очи, щото е статист от Екс мен...* на ви още едно да се радвате :::Д *това е детелинчо, моля помогнете на пострадалите от ядрени близалки на телефон 666-07-666, НИЕ не искаме това да се случи на всички*
#хуморът използван в този пост е собственост на ДеННица и не може да бъде употребяван без писмено съгласие от страна на автора. Лицата Детелинчо и Триочко са защитени от Комисията за Авторски Права (КАП), а всички телефони, ядрени близалки и гореспоменати филми, свързани с двете уродливи създания на мозъка на автора са невалидни(пък вие ако искайте си пращайте ес ем ес-и)
На ви сега и едно нормално, да му се кефите :D


Сузито:Сори мацка,знам че си ненолмал и аз също ,но нека да се придъжаме към общоприетите правила,едно от които е "но флоод"!Така че ако обичаш недей да се отклоняваш от темата!Сега те е простено,но гледай да не повтаря!

Мимс:
Бубс не! Не и Ден! Ся тя си е ненормал от всякъде и не искам да я критикуваш чак толкова `като се има пред вид, че е писала по темата...
това твърде много започва да ми напомня на един известен бивш ХП форум...
Мда.


Сузито:Мире не ми говори за хпхекса!Сички сме си ненормали ама тя тотално се отклонява от темата и започва да говори за някви ес-ем-ес-и,за ядрени близалки и там незнам кво още,което изобщо не е по темата!Да го напише ама не тука а във Из-бим-би-фляс-ва-не!
*******ЕДИТ от менН*******
Ако не сте забелязали САМО там хората пишат, ама накрая се оказа, 4е и там не може, защото ДРУГАТА ЧАСТ НА ФОРУМА била западала...ЗАЩО ЛИИИИИИ???? В знак на протест азз ще си пиша само там(в Из-бим-би-фляс-ва-не)...*тъпото намусено личице от скайпа*


Тц,тц,тц,тц, женооооо (или си мъж незнам те) А бе ти нищичко не си знаеш за Еванесенс music3 Тц,тц,тц,тц.... Еванесенс за ГОТИК МЕТЪЛ!!! Да повторя: ГОТИК МЕТЪЛ
Върнете се в началото Go down
http://nevska.tumblr.com/
*DeNNi*
клошар с китара
клошар с китара
*DeNNi*


Female
Брой мнения : 122
Age : 28
Местонахождение : Ъндър дат ъмбрела...
Хумор о.О : Sarcasm forever!!!
Registration date : 03.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyСря Сеп 03, 2008 12:57 pm

:alien: :alien: :alien: да, мн благодаря за ужасно МИЛАТА забележка... писах 4е се брои за нео метъл главно заради "бринг ми ту лайф" ама както и да е... извинявай че съм ти наранила ужасно докачливите чувства като не съм ги броила за ГОТИК метъл...искрено се надявам да ми простиииш...или пък неее, защото хич не ми дреме!!! :)
Върнете се в началото Go down
Nox
ССЕБ
ССЕБ



Female
Брой мнения : 275
Age : 30
Местонахождение : Разград
Registration date : 01.08.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyСря Сеп 03, 2008 1:18 pm

*DeNNi* написа:
:alien: :alien: :alien: да, мн благодаря за ужасно МИЛАТА забележка... писах 4е се брои за нео метъл главно заради "бринг ми ту лайф" ама както и да е... извинявай че съм ти наранила ужасно докачливите чувства като не съм ги броила за ГОТИК метъл...искрено се надявам да ми простиииш...или пък неее, защото хич не ми дреме!!! :)
сорка че се меся ама ЛОЛ lol! lol! lol!
И само да кажя че Дениту има право...чудо-голямо кат не е написала ГОТИК преди метъл...Ние няма да я киллнем за туи я!..или поне аз няма xP
Впрочем добре дошла на nevska! :P
Върнете се в началото Go down
Ми.
The Big Boss
The Big Boss



Female
Брой мнения : 2258
Age : 31
Местонахождение : somewhere unknown
Хумор о.О : фийл дъ сарказъм къминг фром ми
Registration date : 01.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyСря Сеп 03, 2008 1:23 pm

Първо... Да- добре дошлаа хЗ Радвам се, че имаме нови хоораа хЗ
И за метъла... Абе там някакъв метъл е, сега готик, нео, хеви, майната му... Аз лично никога не съм разбирала тем подобните мму метъли, затова не ми и пука особено. :roll: Сега нека всички се прегъърнеееммм и целууунееемм (кей, може и без целуването, че става извратеееноо) и да си слушкаме евънесънс хР
Мухихихи. ДЪ БИГ БОС ХАС СПОУКЕН!
Върнете се в началото Go down
Nox
ССЕБ
ССЕБ



Female
Брой мнения : 275
Age : 30
Местонахождение : Разград
Registration date : 01.08.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyСря Сеп 03, 2008 1:29 pm

Хах 'гушва Мимс'
Ама повече гуш няма! О.о
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyЧет Сеп 04, 2008 2:33 pm

На мен като цяло ми харесва всякаква музика!Просто я оби4ам и не я деля на стилове и т.н.Напоследък най-често слушам рок или synthpop,но разбира се не се ограничавам само с това.Много си падам по по-стара музичка-от 80-те,70-те,60-те дори(особено Класик рок-Rolling Stones,The Who,Led Zeppelin,The Kinks,Deep Purple и още цял куп).
Малко странно,но не рядко-понякога като съм в идиотско настроение(често се случва),може и чалга да слушам lol!
Върнете се в началото Go down
Ми.
The Big Boss
The Big Boss



Female
Брой мнения : 2258
Age : 31
Местонахождение : somewhere unknown
Хумор о.О : фийл дъ сарказъм къминг фром ми
Registration date : 01.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyЧет Сеп 04, 2008 2:38 pm

Цитат :
Малко странно,но не рядко-понякога като съм в идиотско настроение(често се случва),може и чалга да слушам
Яяяяяясно защо всеки път като сме събрани те избиива на чаалгаааа хЗхЗхЗ Мухихи! Идиотизъм фътъуъ![b]
Върнете се в началото Go down
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyЧет Сеп 04, 2008 4:29 pm

Mi_Re_La написа:
Първо... Да- добре дошлаа хЗ Радвам се, че имаме нови хоораа хЗ
И за метъла... Абе там някакъв метъл е, сега готик, нео, хеви, майната му... Аз лично никога не съм разбирала тем подобните мму метъли, затова не ми и пука особено. :roll: Сега нека всички се прегъърнеееммм и целууунееемм (кей, може и без целуването, че става извратеееноо) и да си слушкаме евънесънс хР
Мухихихи. ДЪ БИГ БОС ХАС СПОУКЕН!

Приятно ми невска!Музиката никога не съм и разбирала видовете!в смисъл къв метъл или пък къв рок!Слушам рок и метъл и точка!Всякакъв без изключения!Без да се карате!бръъм!Айде цун и гун!и аз искам мечкии-ъм гуш де!Да и дъ смол бос е хепи че се обичате! :alien: И не само за тва :twisted:
Върнете се в началото Go down
baru
Joker.
Joker.
baru


Male
Брой мнения : 904
Age : 30
Местонахождение : Н а С е л о
Хумор о.О : О.о
Registration date : 03.09.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyЧет Сеп 04, 2008 10:58 pm

Ууууу ...ами аз слушам...метъл (но не хеви) и рок главно,но и от другите стилове естествено music2 muzic music3 А между другуто .. никога не съм слушал Токио Хотел..Защо ли ъъъ :confused:
Върнете се в началото Go down
Nevska
`
`



Female
Брой мнения : 1392
Age : 29
Местонахождение : the Asylum
Хумор о.О : Pie.
Registration date : 02.09.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyПет Сеп 05, 2008 9:39 am

Мерси за топлото посрещане! Сорка, тогава брат ми ме ядоса и трябваше да си го изкарам на някой, ще ми простиш ли?
Върнете се в началото Go down
http://nevska.tumblr.com/
(+фиу+)
Greeny.
Greeny.



Male
Брой мнения : 2978
Age : 29
Местонахождение : in NDland xD
Хумор о.О : Ъъ...зелен ?
Registration date : 12.11.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyЧет Ное 13, 2008 5:25 pm

бля...адски ми е трудно да определя стил...харесвам невада тан...тъй де паник,никълбек,гууд шарлът,сим 41,килърпилзи още хилядиии харесвам всичко стига да имам настроение...рап..хи-хоп даже....всичко!

защо...защо?!? мразя този мъпрос..нямам си никаква представа...обичам музиката...да живея два дена само с музика и нищо друго...не повече ще умра без шоколад..... [ XD <---- жалко че няма фибичка ]
Върнете се в началото Go down
SuZana
Ze sweeten emoboyz kissing
SuZana


Female
Брой мнения : 906
Age : 29
Местонахождение : В дълбините на подсъзнанието ти...
Хумор о.О : ЧереН
Registration date : 01.06.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyПет Ное 14, 2008 7:05 pm

Да установих че не слушам хип-хоп,хаус,техно,чалга,рнб,денс,рап и т.н.!Слушам си метъла и рокъъ!
Върнете се в началото Go down
Nevska
`
`



Female
Брой мнения : 1392
Age : 29
Местонахождение : the Asylum
Хумор о.О : Pie.
Registration date : 02.09.2008

Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? EmptyСъб Ное 15, 2008 4:28 pm

SuZana написа:
Да установих че не слушам хип-хоп,хаус,техно,чалга,рнб,денс,рап и т.н.!Слушам си метъла и рокъъ!

Пецен цовек си... И аз в общи линии съм така...
Върнете се в началото Go down
http://nevska.tumblr.com/
Sponsored content





Уат мюзик ду ю лайк? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уат мюзик ду ю лайк?   Уат мюзик ду ю лайк? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Уат мюзик ду ю лайк?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ND - where crazy people meet :: Музика изобщо-
Идете на: